Türkische übersetzung von SCP-012-DE
scp-xxx.jip

provaları Dryopteris filix-Mas

Nesne-Nr.: SCP-012-DE

Sınıflandırma: Euclid

Güvenlik önlemleri: SCP-012-DE 66 organik alanda bir izolasyon odasında tutulmaktadır. SCP-012-ENs Yalıtım Bölgesindeki hava filtresi arızayı önlemek için aylık olarak servise verilmelidir. SCP-012-DE gazının atması durumunda, personel sıkıca kapalı koruyucu takım giymeli ve numuneleri sağlamlaştırmalıdır.

Açıklama: SCP-012-DE Dryopteris filix-Mas (Orijinal Wurmfarn) azaltılmış ve daha agresif tiplerinden oluşan bir kendi kendine yapılmış küçük bir ekosistem. Bir bitkinin ortalama boyutu 4.6 cm'dir. SCP-012-DE'de toksik bir gaz üreten 14 numune üretiliyor. Hiçbir koşulda bu gaza dokunulmamalı veya teneffüs edilmemelidir. Kötü bir döküntü yol açan SCP-012-DE bitkilerini üretmek ve yaşam boyunca vücutta çok kaşıntılı etkisi olabilir gazdır. Kaşıntı da ciddi kanamalara neden olabilir.

SCP-012-EN kendini inşa yapı önceki sahibi ██████ ██████████████ ve uygulanan tarafından icat edildi. SCP-012-DE'nin kontrolünde tuttuğu koruma, bitkilerin bulunduğu bir boşaltma ampulüdür. ampulün tabanında birden çok düğümü olan bir bant havada küçük ekosistem asılı bir kablo yapı, bağlanmıştır.
Numuneler ampul kendi ekosisteminde güvenlik
altına alındığı için, SCP-012-TR sektöründe 66 zehirli gaz yaymak mümkün değildir ve bu nedenle başka başka yollardan sağlanacak değiştirilmesi gerekiyor.

SCP-012-DE tecrit odasında, bir hava filtresi durumunda yüklü olduğunu SCP-012-DE bozuk koruyucu kapak ve fark ortak gaz sektörü.

Keşif: SCP-012-TR yanlışlıkla bir ilaç adında satıcısından ██████ ██████████████ ve el konulan pencere pervazına bir evde yapılan aramada keşfedildi. Adam numunelerin elinde nasıl bulunduğuyla ilgili hiçbir bilgisi olmadığı için mantıklı bir cevap vermedi. ██████ █████████████, D sınıflarına eklendi.

Ek 1: ekosistemde ampul ve dahildir 14 numune, bir taşıma kazara kendi başına küçük bir çatlak taşımıştır. Bir araştırma ekibi çatlağı analiz etti ve düzeltmeye gerek olmadığını belirtti.

Sofern nicht anders angegeben, steht der Inhalt dieser Seite unter Lizenz Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License